BAUMA 2022

banner ue

Zalety naszej technologii budowy podziemnych, precyzyjnych sieci kanalizacyjnych doceniono poza granicami naszego kraju. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, zdecydowaliśmy się wejść z innowacyjną technologią na nowe rynki świata, poprzez uczestnictwo w tegorocznej edycji międzynarodowych targów BAUMA 2022. Targi te to kluczowe wydarzenie dla branży budowlanej z całego świata. Nieodzowną ich częścią jest sektor związany z bezwykopową budową podziemnych precyzyjnych sieci grawitacyjnych. 

Targi odbywają się od 24 do 30 października 2022 roku, w Centrum Targowym w Monachium.

Na naszym stoisku zaprezentujemy się z kompletnym zestawem urządzeń związanych z naszą technologią, pozwalającą na budowę precyzyjnych kanałów grawitacyjnych w pełni bezwykopowo, w miejscach gęsto zabudowanych, w szczególności stanowiących kluczowe dla funkcjonowania miasta ciągów komunikacyjnych. Nasza technologia pozwala na wykonanie precyzyjnych kanałów grawitacyjnych: przyłączy oraz elementów kolektorów, bez konieczności ingerencji w jakikolwiek element istniejącej infrastruktury: budynku, drogi, chodnika czy torowiska. To w dużej mierze redukuje czas i koszt budowy, a przede wszystkim redukuje do minimum koszty społeczne związane z czasowym wyłączeniem z ruchu obszarów na których prowadzone są prace. 

Na poniższych ilustracjach przedstawiamy lokalizację naszego stoiska targowego, oznaczonego numerem 620/6. Zapraszamy do odwiedzenia nas.

 

lokalizacja ogolna

 

lokalizacja

Warto przeczytać - więcej o naszej technologii:

banner wiertnica innowacyjna