TYTAN 2021 dla Technologii Wierceń Grawitacyjnych

W dniach 7 - 9 września 2021 roku, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XIX Międzynarodowej Konferencji Inżynieria Bezwykopowa 2021, podczas której zaprezentowaliśmy opracowaną wspólnie z firmą TERMA i stosowaną przez nas technologię Wierceń Grawitacyjnych. Imprezie towarzyszyło przyznanie oraz rozdanie nagród TYTAN 2021, uznanych na całym świecie nagród w branży bezwykopowej, przyznawanych przez grono międzynarodowego jury, które tworzą między innymi przedstawiciele świata nauki i stowarzyszeń branżowych. Nagrody zostały przyznane w kliku kategoriach: 

  • projekt roku - nowa instalacja
  • projekt roku - renowacja
  • europejski projekt w technologiach bezwykopowych
  • mały projekt bezwykopowy
  • produkt roku

Do konkursu została zgłoszona stosowana przez nas technologia Wierceń Grawitacyjnych w kategorii Produkt Roku. Jury uznało, że nasza technologia zasługuje na szczególne wyróżnienie, spośród innych produktów zgłoszonych i nominowanych do konkursu, przyznając jej nagrodę TYTAN 2021. 

tytan2021

Cieszymy się ogromnie, że członkowie jury dostrzegli bardzo duży potencjał w stosowanej przez nas technologii Wierceń Grawitacyjnych. Zdobyta nagroda z pewnością przyczyni się do mocniejszej promocji tego projektu w świecie budownictwa podziemnych sieci przesyłowych. Zyskamy na tym my wszyscy, bo dzięki stosowanej przez nas technologii, możliwe jest znaczne zredukowanie kosztów budowy instalacji oraz znaczna redukcja zanieczyszczeń trafiających do środowiska, generowanych podczas prowadzenia projektów budowlanych. Zyskamy także na tym w sposób bezpośrednio zauważalny w życiu codziennym, bo każde sięgnięcie w wykonawstwie po naszą technologię, zredukuje uciążliwości komunikacyjne, jakie są generowane podczas budowy podziemnych instalacji kanalizacyjnych, prowadzonych w gęsto zaludnionych i zabudowanych miastach, poprzecinanych licznymi ciągami komunikacyjnymi.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konferencji. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i tym, którzy uczestniczyli w panelu dyskusyjnym, związanym z naszą technologią. Dziękujemy za bardzo owocne rozmowy i przekazane nam uwagi. Realizacja wielu z nich, z pewnością przyczyni się do jeszcze większej skuteczności w wykonywanych przez nas projektów budowlanych.

IB202101IB202102IB202103IB202104IB202107IB202108IB202108IB202109

A może chcesz dołączyć do nas? Może chcesz rozwijać się w nowoczesnych technologiach bezwykopowych, wraz z naszą unikalną technologią? Kliknij na poniższy banner i zobacz, kogo obecnie poszukujemy:

banner praca

Warto przeczytać:

banne zalety